loader image
Головна » Про компанію

Про компанію

Митні послуги та доставка вантажів по Україні

«ЄС Транс Груп 928» – міжнародна транспортно-експедиторська компанія. Це команда досвідчених фахівців, які надають такі послуги: доставка вантажів по Україні, міжнародні перевезення, митні послуги (професійні послуги митного брокера), експедирування вантажів, ЗЕД послуги.

Митні послуги

Митні послуги – це один з основних видів нашої діяльності. Ми надаємо послуги митного брокера та експедирування вантажів в портах таких міст, як Одеса та Південний, Риб порт. Основною перевагою послуги митного брокера є те, що професійний брокер досконально знає митне законодавство, документацію та інші нюанси, що стосуються митного оформлення та експедирування вантажів. З митним брокером вирішити питання проходження вантажем митниці можна легко і швидко.

Доставка по Україні

Доставка вантажів по Україні здійснюється за принципом «від дверей до дверей» і включає в себе повний комплекс супутніх послуг. Наша компанія доставляє вантажі по Україні такими видами транспорту: автомобільним, морським, залізничним. Доставка по Україні супроводжується комплексною інформаційною підтримкою і консультуванням клієнта. Ми працюємо не тільки як виконавці, які доставляють вантаж з точки в точку по Україні або по світу, а й як логістичний відділ, який розробляє раціональні схеми доставки по Україні і в інші країни, що передбачають і уникають ризики, пов’язані з перевезенням вантажів. Співпрацюючи з нашою компанією, клієнт завжди володіє повною і своєчасною інформацією на всьому маршруті проходження вантажу.

Співпраця з нами

ТОВ «ЄС Транс Груп 928» вже більше 10 років веде успішну діяльність на ринку транспортних і експедиторських послуг. Наша команда завжди слідувала одним принципам – ми прагнемо до довгострокового і взаємовигідного співробітництва з нашими клієнтами, фундаментом якого є професіоналізм і надійність. Наші переваги в роботі з клієнтами – якісна доставка по Україні та за її межі вантажів, збереження вантажу, оптимальні терміни і приваблива ціна перевезень, професійні митні послуги. Фахівці «ЄС Транс Груп 928» трансформують свій досвід в якісний результат, завжди розвиваються, самовдосконалюються і вивчають ринок, щоб надавати послуги на вищому рівні. Ми впевнені, що співпрацюючи з «ЄС Транс Груп 928» наші клієнти придбають стабільність і процвітання їх діяльності. Ми завжди поруч з нашими партнерами і готові допомогти консультацією в будь-яку хвилину.