loader image
Головна » Наші послуги » Танк-контейнер

Танк-контейнер

Танк-контейнер (або цистерна) використовується найчастіше для перевезення НЕБЕЗПЕЧНИХ хімічних речовин, рідше безпечних.
 
Основні характеристики танк-контейнера
 

  • Контейнер зроблений з нержавіючої сталі і стійкий до кислот, та хімії, що перевозиться, об’ємом 12000 – 35000 літрів, обладнаний зливною арматурою, а також системою розігріву.
  • Танк-контейнер транспортується таким же способом і видами транспорту (водний, залізничний, автомобільний транспорт), як і стандартні контейнери, але дозволяє перевозити на 30% – 50% більше вантажу в одному контейнері в порівнянні з транспортуванням в бочках стандартним контейнером.
  • Виключає втрату вантажу, оскільки продукт не потребує переливу в процесі транспортування. Перевезення «від дверей до дверей» транспортується в одній ємкості.
  • Продукти, для яких використовуються танк-контейнери при транспортуванні:
    • Технічні вантажі (хімічні речовини, нафтопродукти, технічні мастила, нафта, сольові розчини, зріджені гази (LPG танк контейнери), фарби).
    • Продукти харчування (фруктові соки, спиртовмісні рідини, молоко, харчові добавки, мінеральні води, харчові масла) та інше.

Вибирайте нашу компанію для перевезення вантажів, тому що наша доставка по Україні супроводжується комплексною інформаційною підтримкою і консультуванням клієнта. Ми працюємо не тільки як виконавці, які доставляють вантаж з точки в точку по Україні або по світу, а й як логістичний відділ, який розробляє раціональні схеми доставки, передбачаючи і уникаючи ризиків, пов’язаних з перевезенням вантажів.